od BH dne 29.04.2024 v 19:56
U11 | U9 | 11. kolo Krajského přeboru přípravek, Velké Meziříčí.

U11 | U9 | 11. kolo Krajského přeboru přípravek, sobota 27. 4. 2024, Velké Meziříčí.

U11 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Klubal 5, Žáček 5, Pahr O. 3, Kocián 2, Šípek.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Žáček 5, Pahr O. 2, Klubal 2, Kocián 2.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Bartoška, Jiřík, Tomíšek, Loskot, Petroušek, Žáček, Pahr O., Klubal, Cichra, Šípek, Kocián.

U11 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Vaněk 4, Martínek 2, Kopecký V., Josef, Štěpánek.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Štěpánek 6, Tichý 3, Coufal, Martínek, Kopecký V., Josef, Vaněk.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Coufal, Martínek, Kopecký V., Tichý, Josef, Vaněk, Štěpánek, Havel, Knězů.

U9 - I. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Hrdlička 4, Příhoda 2, Pražan, Karásek, Buchal.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Buchal 4, Příhoda 2, Gebarovský 2, Novotný 2, Pražan.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Novotný, Hrdlička, Pražan, Gebarovský, Pokorný, Karásek, Buchal, Vaňha K., Příhoda.

U9 - II. hřiště
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kašjak 3, Piller.
Branky FK Maraton Pelhřimov: Kubányi 2, Žižák.
Sestava FK Maraton Pelhřimov: Kubányi, Štolz, Mach, Žižák, Piller, Vytiska, Štěrba, Váňa, Kašjak, Štolz.