od mates dne 30.06.2024 v 07:33
Den fotbalu 2024

⚫️⚪️⚽️ Den fotbalu FK Maraton Pelhřimov, sobota 15. 6. 2024, Sportovní areál Pelhřimov.

Třetí červnová sobota patřila všem hráčům a příznivcům pelhřimovského fotbalu. Ve sportovním areálu v Nádražní ulici se potkala více než stovka borců, kteří se v namixovaných družstvech napříč kategoriemi pokoušeli urvat co nejvíce bodů v různých soutěžích. Kromě osvědčených her, jakými byly například přesnost přihrávky, kop na přesnost, přetahování lanem, byla letos možnost vyzkoušet novinku v podobě jízdy na lodi přes rybník, hru s hledáním kartiček hráčů A-týmu nebo hra na nově vybudovaném minigolfu.

Poté došlo na vyhlášení výsledků, rozdání cen a zazněla klubová hymna, kterou si zazpívali všichni členové klubu. Následně se někteří zúčastnění přesunuli do role hráčů a ostatní se zase proměnili v diváky a fanoušky. Na hráče áčka totiž čekal boj o udržení v divizi s Velkou Bíteší.

Akce se vydařila po všech stránkách i díky počasí, když se na nás po celou dobu smálo sluníčko. Den fotbalu se už ustálil jako pravidelné ukončení sezony FK Maraton Pelhřimov. Zároveň věříme, že se nás v příštím roce sejde ještě o něco více.

Černá a bílá je naše síla!