od dne 23.06.2019 v 14:51
Den fotbalu 2019

Sobota 22. 6. 2019, Fotbalový Stadion Za Kalvárií.

Uplynulé sobotní odpoledne patřilo všem hráčkám, hráčům a příznivcům pelhřimovského fotbalu. Na historicky tradičním místě se potkala více než stovka holek a kluků, kteří se ve smíšených družstvech napříč kategoriemi pokoušeli urvat co nejvíce bodů v různých soutěžích. Kromě osvědčených her, jakými byly například biatlon, skákání v pytli, vedení míče, přesnost přihrávky, byla letos možnost vyzkoušet novinku v podobě velkého nafukovacího terče, na který se střílelo speciálními míči se suchým zipem.

Na všechny zúčastněné čekalo ještě jedno překvapení. Na sportovní odpoledne zavítali fotbaloví reprezentanti a ligoví hráči, kteří pochází z našeho okresu – Jan Kopic (FC Viktoria Plzeň) a Lukáš Masopust (SK Slavia Praha). Klukům patří velký dík, že se za námi přijeli podívat, rozdali spoustu podpisů a ochotně se vyfotili se svými příznivci.

Poté došlo na vyhlášení výsledků, rozdání cen a zhodnocení celého dne u dobrého jídla a pití. Myslím, že se v pořadí druhý Den fotbalu povedl a můžeme se těšit na ten další. Zároveň věřím, že se všem zúčastněným celá akce líbila a v příštím roce se nás sejde ještě více.

Černá a bílá je naše síla!


Akce se konala za finančního přispění projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI a dotací z Rozvojového fondu našeho města.

Logo projektu Sportuj s námi České unie sportu.